صفحه اصلی > تولید - محصول > پوشش پلاستیکی > پوشش پلاستیکی برای سوسیس
کاسه پلاستیکی برای هرم قطعه ای

کاسه پلاستیکی برای هرم قطعه ای

IPLON-CSP پوشش پلاستیکی برای برش نخود پودر کاستیک برای مشخصات فنی خرد شده برش خورده پلاستیک برای ژامبون قطعه یک پوشش مانع چند لایه برای سوسیس های دور است که نیاز به تمیز کردن پوست را پس از پختن دارند. عرض ورق: 45-230mm کالیبراسیون: 28-146mm بسته بندی: 1000m / roll یا 30-40m / shirred ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

IPLON-CSP

پوشش پلاستیکی برای ژامبون قطعه ای


پوشش پلاستیکی برای مشخصات فنی برش خرد شده

پوشش پلاستیکی برای ژامبون قطعه یک پوشش مانع چند لایه برای سوسیس های دور است که نیاز به تمیز کردن پوست را پس از پخت و پز دارند.

عرض تخت: 45-230 میلیمتر

کالیبراسیون: 28-146 میلیمتر

بسته بندی: 1000m / roll یا چوب 30-40m / shirred

ضخامت: 45 یا 50وم

انقباض: 10٪

بیش از حد طعمه: 5-8٪

فرمت های موجود: رول، shirred، برش / کلیپ / حلقه

图片107.jpg


کاربرد دیگر AUSTLON

图片108.jpg

ما سری محصولات مختلفی داریم که هر کدام از آنها براساس محصولات مورد نیاز مانند گوشت تازه طراحی شده است. برای گوشت بدون استخوان در سطح عمده فروشی - مانع مهم است. کیسه های AUSTLON ما می توانند محصول را به مدت 4 ماه در شرایط سرد خنک نگه داشته شوند. ایده آل برای صادرات.


اطلاعات شرکت

هر شرکتی که با آن کار میکنید می گویند که تمرکز بر کیفیت است. اما چگونه این کار را در IPE انجام می دهیم مانند این است:

ما در 3 مرحله انجام می دهیم:

1.Production - تمام رزین های ما وارد می شوند - این به این دلیل نیست که رزین های محلی خوب نیستند، اما به طور مداوم خوب نیستند. در حالی که ما متوجه می شویم که بسته بندی فقط 0.5 سنت است، اما محصول داخل بسته ما هزینه های USD50 است، بنابراین ما با انتخاب رزین های ما بسیار دقت می کنیم و می دانیم که شرکت هایی که از ما سفارش می دهند اعتماد ما را به ما قرار می دهند و ما هرگز نمی خواهیم بزار زمین بخورن. همانطور که قبلا ذکر شد، تمام فن آوری هایی که در آن سرمایه گذاری می کنیم، پیشرو است و ما یک شرکت نوآورانه هستیم.

2. مدیریت - ما یک برنامه QC دقیق داریم و از BRC به عنوان یک سیستم هدایت در عمل مدیریت ما استفاده می کنیم. این شامل تمام زمینه های تولید و مدیریت ما است و دارای عناصر کنترل فرآیند و پایان است و ما پروتکل ها را برای همه شرایط مانند نحوه برخورد با اشتباهات تولید، نحوه برخورد با مواد قراضه و غیره داریم. و در سال 2018 از ما خواسته شده است تا ممیزی غیرمجاز را انجام دهند، یعنی بازرسان مجبور به اخطار دادن نیستند و می توانند در هر زمان برای بازرسی کارخانه ما وارد عمل شوند و ما کاری را انجام می دهیم که انجام می شود.

3.Traceability - ما سیستم فراخوان ردیابی کامل داریم. در هر محصولی که به شما ارسال میکنیم، یک شماره بچهای به دست میآوریم، و ما میتوانیم به طور کامل به هر کارگر، هر خط، هر گروه رزین، به مدت 2 ساعت به طور کامل ردیابی کنیم. علاوه بر این، ما دارای ½ متر نمونه نگهداری شده از هر رول اصلی است که در کارخانه ما تا 2 سال نگهداری می شود، بنابراین اگر هر زمان که مشکلی پیش آمدید و قادر به ارائه شماره سری و شماره کارتن هستید، می توانیم این نمونه را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید مشکل چیست

البته، در نهایت ما کارکنان فروش را تجربه کرده ایم که ما به فروش فنی می پردازیم تا به شما کمک کند.


图片11.jpg


نوآوری و تکنولوژی

بیش از 15 ابزار تست درست در اینجا در محل کارخانه ما. ما بیش از USD100،000 در این آزمایش سرمایه گذاری کرده ایم و به طور معمول اگر شما به SGS بروید تا یک آزمایش انجام دهید، هزینه آن بیش از USD500 هزینه خواهد شد و ما همه تجهیزات مشابهی در اینجا داریم. اگر با ما کار کنید، به همه اینها دسترسی خواهید داشت.


Hot Tags: پوشش پلاستیکی برای برش نخل، چین، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، قیمت
Related Products
پرس و جو