صفحه اصلی > تولید - محصول > کیسه گوشت > کیسه های تازه گوشت
کیسه های بدون چربی گوشت

کیسه های بدون چربی گوشت

کیسه گوشت بدون آستین Austlon-S شرح کیسه های بدون گوشت کیسه بدون کیسه گوشت به ویژه برای محصولات مورد نیاز خواص استثنایی استثنایی مانند گوشت تازه طراحی شده است. نرخ انقباض و مانع بالا به معنای تمدید عمر انبار تا 4 ماه سرد است. مناسب برای صادرات گوشت تازه ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

Austlon-S

کیسه بدون چربی گوشت


شرح کیسه های بدون گوشت گاو

کیسه بدون چربی به ویژه برای محصولات نیاز به خواص استثنایی مانع از قبیل گوشت تازه است. نرخ انقباض و مانع بالا به معنای تمدید عمر انبار تا 4 ماه سرد است. مناسب برای صادرات برنامه های گوشت تازه.

图片43.jpg


انواع بیسکویت گوشتی موجود است

لطفا تصویر زیر را پیدا کنید، این نوع کیسه های گوشت بدون استخوان ما در دسترس انواع مانند پایین منحنی، پایین مستقیم، مهر و موم سمت، پایین نوار، سوراخ در رول

图片44.jpg


بسته بندی گوشت بدون گوشت

بسته بندی استاندارد و BAG

لوله کوچک (AUSTLON) بسته به وزن 500 متر، 1000 متر یا 1500 متر در دسترس است. هسته استاندارد 6 " رول در OPP پیچیده شده و سپس در جعبه های کارتن بسته بندی می شود.

کیسه های باریک در کیسه های پلی اتیلن بسته بندی می شوند. کیسه های با طول ≤500 میلیمتر در داخل کارتن قرار می گیرند. کیسه های بلند بسته می شوند.

کارتن با توجه به اندازه کیسه با هر کارتن بیش از 25 کیلوگرم مرتب شده است. هر بسته بندی بسته به وزن بسته 500، 1000 یا 2000 بسته بندی خواهد شد.

图片45.jpg

پالت ها

کارتن / رول ها روی پالت های پلاستیکی (1.1mx 1.1m) قرار می گیرند، تحت پوشش حداقل 3 لایه فیلم کشش قرار می گیرند و با نوار تسمه تقویت می شوند. جعبه های کارتن حاوی اساسی فلزی نیستند و نوار تسمه ای را نیز انجام نمی دهند.

پالت نمی تواند بیش از 1.9 متر بالا و وزن بیش از 1000 کیلوگرم در هر پالت. برای کیسه های نوار، ارتفاع پالت از 1.4 متر به دلیل بسته بندی بزرگ در کارتن. ظرف 20 گرم ممکن است 10 پالت بارگیری کند.


图片46.jpg


اطلاعات شرکت

برای بیش از 20 سال، مهندسی پلاستیک بین المللی (IPE) متخصص در تولید مواد بسته بندی مانع از بسته بندی شده است، از جمله:

- سینی کوچک کیسه / لوله

- فیلم های سد انفجاری

- روکش پلاستیکیHot Tags: کیسه های بدون گوشت گوشت، چین، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، قیمت
Related Products
پرس و جو