صفحه اصلی > تولید - محصول > فیلم ترسناک > فیلم تند تند
MAP فیلم سقوط کند

MAP فیلم سقوط کند

AUSTLON-FA MAP فیلم لختی کوچک MAP فیلم لایه برداری کوچک MAP فیلم لمینت کوچک فیلم 25mm کوچک پوشش برای برنامه MAP مورد آماده است. با توجه به گستردگی و قابلیت انعطاف پذیری آن می توان به طور مستقیم به هر دو PP (اثر پوستی آسان) و PE (مهر و موم قفل) مهر و موم، و مناسب برای ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

AUSTLON-FA

MAP فیلم لایه برداری کوچک


MAP فیلم لایه برداری کوچک

MAP فیلم کوچک پوشش یک فیلم 25mm کوچک پوشش برای برنامه MAP مورد آماده است. با توجه به گستردگی و قابلیت انعطاف پذیری آن می توان به طور مستقیم به هر دو PP (اثر پوستی آسان) و PE (مهر و موم قفل) مهر و موم شده، و مناسب برای هر دو برنامه سینی سخت و نیمه سخت. دارای قابلیت ضد تورم فوق العاده و مناسب برای پردازش با سرعت بالا، دارای حافظه و قدرت و وضوح عالی است.

图片 83.jpg


MAP بسته بندی فیلم بسته بندی انعطاف پذیر

فیلم بسته بندی کوچک MAP بسته به وزن در 1600 متری موجود است. 3 هسته با ضخامت 15mm + فویل آلومینیومی + کارتن داخلی داخلی + محافظ برای محافظت از فیلم ها.

图片 77.jpg


خدمات ما

图片 45.jpg


هر شرکتی که با آن کار میکنید می گویند که تمرکز بر کیفیت است. اما چگونه این کار را در IPE انجام می دهیم مانند این است:

ما در 3 مرحله انجام می دهیم:

1.Production -

1. رزین های ما وارد می شوند - نه به دلیل اینکه رزین های محلی خوب نیستند، اما به طور پیوسته خوب نیستند. در حالی که ما متوجه می شویم که بسته بندی فقط 0.5 سنت است، اما محصول داخل بسته ما هزینه های USD50 است، بنابراین ما با انتخاب رزین های ما بسیار دقت می کنیم و می دانیم که شرکت هایی که از ما سفارش می دهند اعتماد ما را به ما قرار می دهند و ما هرگز نمی خواهیم بزار زمین بخورن.

2. همانطور که قبلا ذکر شد، تمام فن آوری هایی که در آن سرمایه گذاری می کنیم، پیشرو است و ما یک شرکت ابتکاری هستیم

2. مدیریت - ما یک برنامه QC دقیق داریم و از BRC به عنوان یک سیستم هدایت در عمل مدیریت ما استفاده می کنیم. این شامل تمام زمینه های تولید و مدیریت ما است و دارای عناصر کنترل فرآیند و پایان است و ما پروتکل های موجود در همه شرایط مانند چگونگی برخورد با اشتباهات تولید، نحوه برخورد با مواد قراضه و غیره را داریم. ما به طور مرتب A grade، و در سال 2018 از ما خواسته شده است تا ممیزی غیرمجاز را انجام دهند، یعنی بازرسان مجبور به اخطار دادن نیستند و می توانند در هر زمان برای بازرسی کارخانه ما وارد عمل شوند و ما کاری را انجام می دهیم که انجام می شود.

3.Traceability - ما سیستم فراخوان ردیابی کامل داریم. در هر محصولی که به شما ارسال میکنیم، یک شماره بچهای به دست میآوریم، و ما میتوانیم به طور کامل به هر کارگر، هر خط، هر گروه رزین، به مدت 2 ساعت به طور کامل ردیابی کنیم. علاوه بر این، ما دارای ½ متر نمونه نگهداری شده از هر رول اصلی است که در کارخانه ما تا 2 سال نگهداری می شود، بنابراین اگر هر زمان که مشکلی پیش آمدید و قادر به ارائه شماره سری و شماره کارتن هستید، می توانیم این نمونه را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید مشکل چیست

البته، در نهایت ما کارکنان فروش را تجربه کرده ایم که ما به فروش فنی می پردازیم تا به شما کمک کند


Hot Tags: MAP فیلم لمینیت کوچک، چین، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، قیمت
Related Products
پرس و جو