صفحه اصلی > تولید - محصول > کیسه پنیر > کیسه کوچک پنیر

کیسه پنیر قابل نفوذ

کیسه پنیر قابل نفوذ Austlon-CD توضیحات کیسه پنیر قابل نفوذ Auslon-CD به طور عمده برنامه های کاربردی: پنیر گاز بالا: Emmental (سوئیس)، Jarlsberg، Herregaaddsost، Svecia، Maribo، Samsoe و غیره پنیر متوسط متوسط: Raclette و غیره پنیر کم گاز: Cheddar، Gouda، ادام، ادامر، Butterkase و ... موجود است ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

Austlon-CD
کیسه پنیر قابل نفوذ
شرح کیسه پنیر قابل نفوذ  图片 23.jpg
برنامه های اصلی Austlon-CD :
پنیر گازی بالا: Emmental (سوئیس)، Jarlsberg، Herregaaddsost، Svecia، Maribo، Samsoe و غیره
پنیر متوسط: Raclette و غیره
پنیر کم گندم: چدر، گودا، ادام، ادامر، بوتروکاز و غیره


فرمت های موجود از کیسه پنیر قابل نفوذ
Austlon-S باید در بسته بندی سازنده در تجهیزات تمیز و خشک نگهداری شود. محصولات باید از نور مستقیم خورشید محافظت شود و حداقل 1 متر از وسایل گرمایشی، با درجه حرارت بیش از 25 درجه سانتیگراد و رطوبت کمتر از 70 درصد باشد.
لطفا تصویر زیر را پیدا کنید، یعنی کیسه های گوشت بدون استخوان ما در دسترس انواع مانند پایین منحنی، پایین مستقیم، مهر و موم سمت، پایین نوار، سوراخ در رول.
图片 24.jpg

بسته بندی تولید
بسته بندی استاندارد و BAG
لوله کوچک (AUSTLON) بسته به وزن 500 متر، 1000 متر یا 1500 متر در دسترس است. هسته استاندارد 6 " رول در OPP پیچیده شده و سپس در جعبه های کارتن بسته بندی می شود.
کیسه های باریک در کیسه های پلی اتیلن بسته بندی می شوند. کیسه های با طول ≤500 میلیمتر در داخل کارتن قرار می گیرند. کیسه های بلند بسته می شوند.
کارتن با توجه به اندازه کیسه با هر کارتن بیش از 25 کیلوگرم مرتب شده است. هر بسته بندی بسته به وزن بسته 500، 1000 یا 2000 بسته بندی خواهد شد.


پالت ها
کارتن / رول ها روی پالت های پلاستیکی (1.1mx 1.1m) قرار می گیرند، تحت پوشش حداقل 3 لایه فیلم کشش قرار می گیرند و با نوار تسمه تقویت می شوند. جعبه های کارتن حاوی اساسی فلزی نیستند و نوار تسمه ای را نیز انجام نمی دهند.
پالت نمی تواند بیش از 1.9 متر بالا و وزن بیش از 1000 کیلوگرم در هر پالت. برای کیسه های نوار، ارتفاع پالت از 1.4 متر به دلیل بسته بندی بزرگ در کارتن. ظرف 20 گرم ممکن است 10 پالت بارگیری کند.
图片 25.jpg


اطلاعات شرکت
برای بیش از 20 سال، مهندسی پلاستیک بین المللی (IPE) متخصص در تولید مواد بسته بندی مانع از بسته بندی شده است، از جمله:
- سینی کوچک کیسه / لوله
- فیلم های سد انفجاری
- روکش پلاستیکی
图片 26.jpg

Hot Tags: کیسه پنیر قابل نفوذ، چین، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، قیمت
Related Products
پرس و جو